Servis


Nabízím Vám servis Vašeho kola za velice příznivé ceny za krátký čas.                           GB flag ikona
Neváhejte a zavolejte na mob.: 735 011 470, nebo napište na cyklopohotovost@gmail.com.
Základní balíčky servisu jsou následující:
 • Celková kontrola BASIC          
 • Celková kontrola STANDARD          
 • Celková kontrola EXTRA
 • Zazimování = umytí + konzervace

Opravu kola u Vás doma provedu v lokalitách Prahy 6 (Dejvice, Bubeneč) a 8 (Bohnice, Troja).

Ceny dle ceníku viz ceník.

Servisní centrum se nachází v Praze 8 na konečné autobusu číslo 144, 177, 202, Poliklinika Mazurská.

Servisní úkony jsou účtovány podle ceníku.

Akční ceny z nabídky na webu nebo na letáku jsou nadřazeny cenám ceníkovým.

Detailní popis na stránce úkony, na stránce ceník můžete vidět ceny všech prováděných servisních úkonů.

 • Jezdíte rádi a hodně na kole?
 • Chcete mít svoje kolo dlouhodobě v pořádku?
 • Nemáte moc času nazbyt a nemáte rádi čekání?
 • Rádi přesně víte/vidíte, co servisák s Vaším kolem dělá a proč to dělá?
 • Účastníte se amatérských závodů (maratony, MTBO)?
 • Jste si vědomi důležitosti technické přípravy Vašeho kola před závodem nebo dovolenou?
 • Mám dostatečnou kvalifikaci pro to, abyste mi svěřili Vaše kolo?

Pokud Vás zaujaly některé z výše položených otázek, čtěte prosím dále a snad Vás následující řádky přesvědčí, že neuděláte chybu když mi svěříte do péče Vaše kolo.

Níže na této stránce si můžete přečíst něco o mě.

Toto je moje přenosná dílna
Dobrý den,Děkuji, že jste našli čas se podívat na stránky CYKLOPOHOTOVOST.CZ.
 • Základ mé klientely tvoří amatérští závodníci MTBO, kteří oceňují důkladnou péči o jejich stroje a servis s důrazem na spolehlivost kola při závodech. Při závodě je kolo vystaveno extrémnímu namáhání, proto pro zvýšení spolehlivosti na něm provádím speciální servisní zákroky jako je například zvýšení odolnosti řadícího systému vůči pronikání nečistot (mimo jiné vedení neděleným bowdenem). Snižování odporů při ovládání kola a jízdních odporů. Výhodou jsou i předzávodní prohlídky resp. celkové prohlídky kola zaměřené na spolehlivost celku a funkci řazení pro závodní nasazení.
 • Mou specializací je výroba výpletů (kola pro kotoučové brzdy, kola s pevnou osou, kola s plochými dráty, extra odolné výplety) a dále diagnostika a odstraňování rušivých zvuků při jízdě na kola jako je praskání, vrzání, a další zvuky..

Již od samotných počátků MTB v Čechách se věnuji opravám a ladění kol, optimalizaci sedu na kole, samotnému ježdění a závodění a dalším aktivitám spojených s cyklistikou. Vystudoval jsem vysokou školu ČVUT FSI a jsem již přes 20 let fanda do kol všeho druhu.

Servisní dílnu mám v Troji u konečné autobusu Poliklinika Mazurská (ten jede ze zastávky metra C Kobylisy).

Nabízím opravu Vašeho kola a protože vstupuji již na zaplněný trh nabízím Vám speciální výhody jako je osobní přístup, precizní provedení práce a snížené ceny pro celkové kontroly kol, které již byly ode mne v minulosti servisovány a to ve výši až 60%. V případě Vašeho zájmu mohu opravit Vaše kolo i přímo u Vás doma. Třeba na dvoře, nebo na chodbě domu, je to jedno. Jediné co je potřeba k úspěchu je prostor 4 m2 a dostatek světla. Po předchozí jednoduché diagnostice na dálku si můžeme domluvit návštěvu, kdy a kde provedu opravu Vašeho kola.

Pravidelná údržba kola je základní předpoklad dlouhodobé funkčnosti Vašeho kola. Ať provádíte servis kola sami u Vás doma, nebo využíváte profesionální cyklo servis je potřeba kolo v některých bodech kontrolovat před každou jízdou. Další návody na údržbu kola naleznete na stránce Diagnostika.

Naleznete tam návody, jak zjistit, že Vaše kolo potřebuje opravit: výplet, řazení, ložiska, brzdy nebo odpružení. Na diagnostikou navazuje stránka Úkony a pak Ceník. Z toho můžete vyčíst, aniž byste kamkoli jezdili, co je potřeba s Vaším kolem udělat a kolik Vás to bude stát. Pak stačí napsat e-mail (viz. kontakt níže) nebo zavolat a domluvit termín návštěvy a servisu kola i přímo u Vás, u zákazníka doma. Nedílnou součástí servisního zásahu je i vysvětlení co je potřeba s Vaším kolem udělat a proč volím které řešení.

 

Nabídka pohotovostní help linky za cenu normálního hovoru:

Některé nezbytné opravy kola se dají provádět i v terénu se základním vybavením, pokud víte jak na to. Pokud se Vám nějaká závada objeví při vyjížďce, neváhejte zavolat na telefonní mobilní číslo 735 011 470. S návodem od operátora se Vám určitě podaří opravu zdárně provést.

Comments are closed.